AKCESORIA

Akcesoria dla psów to kategoria, w której znajdują się doskonałej jakości propozycje, dzięki którym życie Twojego psa będzie wyjątkowe. Poznaj akcesoria dla psów dostępne w ofercie Alda Przysmaki i wybierz najlepsze zabawki, legowiska i inne przygotowane w tej kategorii propozycje. Spraw, aby codzienne funkcjonowanie z Twoim pupilem było przyjemne i radosne dla obu stron. Właściwe akcesoria wpływają także na bezpieczeństwo.

Zabawki

Zabawa jest nieodłączną aktywnością każdego zwierzaka. Przynosi radość, dostarcza odpowiednich bodźców, zaspokaja potrzebę aktywności. Poznaj zabawki, które genialnie sprawdzą się podczas spacerów oraz te, którymi bez problemów można bawić się w zaciszu domu, dopasowane do wieku i potrzeb każdej rasy. Propozycje idealne, zarówno dla psów, jak i kotów.

Alda Przysmaki oferuje doskonałej jakości zabawki. Wytrzymałe, solidne i co najważniejsze – całkowicie bezpieczne. Doskonałe gryzaki w kształcie kości, świetnie odbijające się piłki kauczukowe o różnej wielkości, kolorowe hantle i gumowe ringo, gumowe piłki spiralne oraz z kolcami – to i wiele więcej znajdziesz w naszym sklepie.

Gumowe piłki i gryzaki sprawdzą się rewelacyjnie dla szczeniaków, u których potrzeba ruchu, aktywności oraz ciekawość są naturalnymi cechami. Zadbaj o właściwe zaspokojenie potrzeb Twojego pupila, pamiętaj, aktywność fizyczna to nie wszystko. Wiele ras bardzo mocno ceni sobie aktywność umysłową. Tu ważne są zadania i zabawa, pozwalająca zmęczyć psychikę. Pomożemy Ci zaspokoić ciekawość świata Twojego czworonoga, dzięki odpowiednio dobranym gadżetom do zabawy.

Mimo że koty, postrzegane jako zdecydowanie mniej wymagające zwierzęta również bardzo mocno cenią sobie aktywność i zabawę wtedy, gdy mają na to ochotę. Dlatego w naszej ofercie znajdują się świetne propozycje piłek i akcesoriów, które sprawią frajdę także kotom. Poznaj świetnej jakości, estetycznie wykonane piórka, które pozwolą skupić uwagę zwierzaka i zaspokoić naturalną potrzebę polowania.

Legowiska

W Alda Przysmaki nie zapominamy również o odpoczynku. Poznaj doskonałej jakości legowiska dla psów i kotów, dostępne w różnych wzorach i kolorach. Szeroki asortyment sprawia, że z całą pewnością znajdziesz wariant odpowiedni zarówno dla psów ras dużych, jak i małych. Legowiska z całą pewnością przypadną do gustu również Twojemu kotu.

Pamiętaj, że po aktywnej zabawie lub spacerze niezbędny jest odpoczynek, umożliwiający regenerację sił i energii Twojego zwierzaka. Zapewnij swojemu psu miejsce, w którym zyska spokój, gdzie poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

Wykonane z dbałością o szczegóły, z dobrej jakości materiałów, są miękkie, ciepłe i wygodne.

Preparaty owadobójcze

Bo dobra zabawa i wypoczynek to nie wszystko. Pamiętając o doskonałym zdrowiu Twojego pupila wprowadziliśmy do oferty również akcesoria, które pozwolą zadbać o właściwą higienę Twojego czworonoga. Dedykowane dla psów i kotów preparaty owadobójcze, działające na pchły i kleszcze, a także szampony i odżywki. Wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w sklepie Alda Przysmaki.

Pozostałe akcesoria

Wybierz zakupy w Alda Przysmaki i kup wszystko, co niezbędne Twojemu pupilowi. W ofercie znajdują się różnego rodzaju i wielkości miski, dla psów i kotów, plastikowe i metalowe, w tym także na wygodnych stojakach, ułatwiających psu jedzenie. Wejdź na stronę internetową i poznaj naszą pełną ofertę.